Minibagr CRONA CR12RP

CRONA CR12RP

Minibagr CRONA CR12RP Yanmar Profi, s tříválcovým motorem, který má upravené rozvržení joysticků pro profi práci. Pohodlné a účelné držení rukou na obou opěrkách. Čepy i oka pístnic jsou uloženy v pouzdrech a mazací body jsou snadno přístupné..

Ke všem minibagrům se nabízí široké příslušenství.

POPIS

Oproti konkurenci mají bagry CRONA CR12RP Yanmar Profi silnější pístnice a celé kopací rameno, což je velmi důležité pro dlouhodobou a bezproblémovou funkčnost stroje. Tento pásový bagr je rovněž opatřen i mimoosým kopáním, otočí 360 stupňů a nyní rovněž upraven pro bezpečnější kopání (přesunuta pístnice na rameni a skryté hydraulické hadice). Díky této změně nyní větší maximální kopací hloubka 195 cm. Tento pásový bagr vybaven také roztahovacími pásy pro stabilnější práci. Minibagr CR12RP Profi je osazen tříválcovým dieselovým motorem Yanmar. Japonské motory a stroje YANMAR patřili vždy mezi světovou elitu, které vynikají a předčí ostatní svojí kvalitou, perfektním servisem a bezkonkurenční spolehlivostí.

Tento kompaktní minibagr bude skvělý pomocníkem ve stavebnictví – možnost agregace široké škály příslušenství. Různé typy lžic – úzká lžíce 25 cm, svahová lžíce 60 cm, svahová lžíce 80 cm či hydraulické bourací kladivo. Využití v zahradnictví – pro tvorby a údržby zahrad – možnost zapojení zemního vrtáku o průměru 20 cm. Vhodné také pro soukromé uživatele například na stavbu domu svépomocí. Díky mimoosému kopání bude účelným stroje na výkopy přípojek a kopání blízko domu, dále lze využít také na výkop rybníka nebo bazénu.

TECHNICKÁ DATA

Podrobnější technické údaje najdete zde.

CENA

Aktuální ceník na vyžádání mailem či telefonem.