Minibagr CRONA CR12

CRONA CR12

Minibagr CRONA CR12 s výkonným, tříválcovým dieselovým motorem Yanmar. Tento Bagr je rovněž vybaven mimoosým kopáním a otočí o 360 stupňů. Kopací hloubka stroje 1,95 m.

Ke všem minibagrům se nabízí široké příslušenství.

POPIS

Oproti konkurenci mají bagry CRONA CR12 silnější pístnice a celé kopací rameno. Tento pásový bagr je rovněž opatřen i mimoosým kopáním otočí 360 stupňů a nyní rovněž upraven pro bezpěčnější kopání (přesunuta pístnice na rameni a skryté hydraulické hadice). Díky této změně nyní větší maximální kopací hloubka 195 cm. Hmotnost bagru 1200 kg.

Tento kompaktní minibagr bude skvělý pomocníkem ve stavebnictví – možnost agregace široké škály příslušenství. Různé typy lžic – úzká lžíce 25 cm, svahová lžíce 60 cm, svahová lžíce 80 cm či hydraulické bourací kladivo. Využití v zahradnictví – pro tvorby a údržby zahrad – možnost zapojení zemního vrtáku o průměru 20 cm. Vhodné také pro soukromé uživatele například na stavbu domu svépomocí. Díky mimoosému kopání bude účelným stroje na výkopy přípojek a kopání blízko domu, dále lze využít také na výkop rybníka nebo bazénu.

TECHNICKÁ DATA

Podrobnější technické údaje najdete zde.

CENA

Aktuální ceník na vyžádání mailem či telefonem.